sobota, 28 maja 2016

Moja cegielka na leczenie Ady Kupiec

Nie jestem ani znanym grafikiem, ani wykształconym artystą, ani w ogóle kimś znanym, bo rysuję okazjonalnie i zazwyczaj bezideowo, ale z chęcią dorzucę swoją cegielkę do leczenia Ady Kupiec. Nie nazwę się ilustratorem, co najwyżej niewykwalifikowanym operatorem ołówka, ale z chęcią dołączę do grupy ARTYSTÓW (Paweł Pawlak, Ela Wasiuczyńska, Daniel de Latour, Kasia Warpas i Susie Hammer), którzy swoje prace przekazali na aukcje.

Wystawiam dwie grafiki - jako że wykonałem je w programie graficznym, wielkość wydruku do ustalenia. Oczywiście każdą opatrzę stosowną dedykacją. Cena wywolawcza każdej to 20 zł.
Aukcja ruszyła niedawno na facebooku i trwać będzie do 30 września. Oferty cenowe proszę podawać w komentarzach posta (link poniżej), a grafiki powędrują do osoby, która zadeklaruje najwyższą kwotę i przekaże ją na konto Ady na Internetowej Platformie Pomagania SiePomaga

Zapraszam wszystkich do licytowania, proszę o przekazywanie dalej informacji zarówno o aukcji, jak i o zbiórce na rzecz Ady. Bardzo gorąco namawiam też do wpłat; liczy się każda suma, nawet niewielka.

Aukcję na facebooku moich prac znajdziecie TUTAJ.

Licytowane prace już prezentowalem na swoim blogu, dla przypomnienia zamieszczam je po raz wtóry poniżej.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz